4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
מוסכי צ.מ.ח. בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות החברה

 
חברת מוסכי צ.מ.ח. בע"מ הינה בעלת למעלה מ- 30 שנות ותק, ניסיון ומוניטין במכירה, בקנייה, בהשכרה ובתיקון של מלגזות ועגלות ידניות וממונעות. החברה מתמחה במגוון שירותים בתחום המלגזות, העגלות הידניות והעגלות החשמליות.
 

מכירה

 
החברה מציעה מגוון רחב של מלגזות ועגלות ידניות מכל הסוגים, כולל אפשרות לעסקאות טרייד אין.
 

השכרה

 
החברה משכירה מלגזות בתנאים שונים – השכרה יומית, חודשית או לטווח ארוך. מחיר ההשכרה כולל ביטוח חובה וביטוח צד ג', כמו גם מבחן רישוי שנתי וטיפולים שוטפים.
 

ליסינג תפעולי

 
החברה מציעה הסדר של ליסינג תפעולי. המחיר כולל ביטוח חובה וביטוח צד ג', כמו גם מבחן רישוי שנתי וטיפולים שוטפים. בשנה הראשונה ניתנת אחריות מטעם היצרן.
 

ניידות שירות

 
החברה מפעילה ניידות שירות המספקות שירות למלגזות חשמליות ולמלגזות דיזל, לעגלות ידניות וחשמליות. השירות כולל תיקונים, החלפת צמיגים, טיפולים שוטפים והעברת מבחני רישוי שנתיים – והכול באתר הלקוח.
ניידות השירות פועלות מצפון הארץ ועד אזור השרון, ומספקות מענה מיידי – מהיום להיום או מהיום למחר. צוות הניידות מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המיומנים בטיפול מהיר בתקלות מכל סוג.

טיפולים מורכבים יותר מתבצעים במוסך המלגזות, העומד לרשות הלקוחות.

 

מחלקת חלפים

 
החברה מחזיקה במלאי גדול של חלפים מקוריים ומשומשים לכל סוגי המלגזות – סטיל, ניסן הייסטר, טיוטה, יונגנרייך, קטרפילר, קראון , לינדה ועוד, כמו גם לעגלות ידניות וחשמליות מכל הסוגים. מלאי חלקי החילוף כולל גם צמיגים מלאים, לבנים או על אוויר, וכחלק מן השירות מתבצעת התקנה באתר הלקוח.
 

שונות

 
החברה מספקת שירותי תיקון ושדרוג למטענים. ברשותנו מעבדת אלקטרוניקה לתיקון כרטיסים.
 
החברה מייחסת חשיבות עליונה לשירות אמין ומקצועי, ועם חוג לקוחותיה נמנים משרד הביטחון, טמבור, שטראוס-עלית, שופרסל, זוגלובק, סנפרוסט, תנובה ורשתות שיווק גדולות נוספות.
 
 
STILL
 
 
 
NISSAN
 
 
 
Linde
 
 
 
JUNGHEINRICH
 
 
 
HYSTER
 
 
 
Clark
 
 
 
TOYOTA
 
 
 
CATERPILLAR
 
 
 
 
 
מכירת מלגזות
 
 
 
מלגזות
 
 
 
תיקון מלגזות
 
 
 
מוסכי צ
 
 
 
השכרת מלגזות